“PD-LSI martesë e dështuar”, vlonjati pyet me ironi: A do ta duan demokratët njerkën?

2 Mars, 10:39

Një qytetar nga Vlora bëri ironi me marrëveshjen mes Partisë Demokratike dhe Lëvizjes Socialiste për Integrim. Duke folur në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv zotëria tha se kjo është një martesë e dështuar ndërsa kishte një thumbim edhe për anëtarët e PD-së se a do ta duan njerkën.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha