Pensionisti nxjerr emrat në emision,ja 4 personat që i kanë vënë kazmën vendit

24 Maj, 10:44 | Përditesimi i fundit: 2020-05-24 12:26:29

Një pensionist tha mëngjesin e sotëm në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv që të mbanim mend mirë 4 emra që sipas tij i kanë vënë kazmën Shqipërisë. Duke biseduar në studio me moderatorin Andi Kapxhiu zotëria tha se Berisha, Meta, Fatos Nano e Edi Rama i kanë venë kazmën këtij vendi duke dëmtuar se tepërmi qytetarët. Ndiqeni analizën e tij.

Kategori të tjera