Përmeti: Kandidoj në Korçë, BD merr 10 mandate në zgjedhje! Programet e 3 partive të parealizueshme! Kush shkel masat anti-COVID ta lërë shown

22 Shkurt, 21:24

Deputeti Andi Përmeti në një intervistë për Report Tv ka deklaruar se në zgjedhjet e ardhshme parlamentare të 25 prillit do të kandidojë në Korçë nën siglën e Bindjes Demokratike. Në të gjithë vendin Përmeti tha se BD do të marrë 10 mandate, prej të cilave 2 në Korçë.

“E kam thënë dhe më përpara nëse do jemi të vetëm në garë do marrim 10 mandate në të gjithë Shqipërinë, dhe 2 në Korçë aty ku do jem dhe unë e do kandidoj. Do jenë 12 veta dhe besoj që duhet të presin dhe disa ditë”, tha Përmeti.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha