Përplasen 4 makina në Elbasan, nuk ka të lënduar

3 Qershor, 23:14 | Përditesimi i fundit: 2020-06-03 23:19:23

Një aksident i 4-fishtë ka ndodhur në qendër të qytetit të Elbasanit. Një automjet ka humbur kontrollin dhe si pasojë ka përplasur 2 automjete të parkuara dhe 1 automjet në lëvizje.

Nga aksidenti nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të aksidentit.

Kategori të tjera