Përplasen tre makina në rrugën Lezhë-Shëngjin, plagosen dy drejtues mjetesh

29 Qershor, 21:32

Tre automjete janë përfshirë në një aksident në aksin rrugor Lezhë-Shëngjin dhe si pasojë dy drejtues mjetesh kanë mbetur të plagosur.

Kategori të tjera