Përplasja te 'Astiri', shkon në 13 numri i të plagosurve

12 Nëntor 2019, 10:44

Ka shkuar në 13 numri i të plagosurve pas përplasjes së banorëve të Astirit me efektivët e policisë në afërsi të ish-Sheshit Shqiponja.

Në spitali e Traumës sapo ka ardhur edhe një grua e plagosur duke rritur numrin e të plagosurve. Sipas policisë deri më tani janë të plagosur 5 efektivë të FNSH,  Shqiponjat dhe Patrullat e Përgjithshme. Po kështu të plagosur janë edhe 8 banorë.

Report Tv ka siguruar edhe emrat e disa prej të plagosurve:

Policë:
Sali Lasha

Banorë:
Alda Hajdarasi

Mahmut himollari

Dhurata shehu

Adelina Shehu

Artan Muj

Rahman Imallari

Lindita Protoduari

Kategori të tjera