Peshkaqeni pëllumb bie në rrjetën e peshkatarëve, kapet 2 milje larg bregut në Darzezë

13 Korrik, 10:58 | Përditesimi i fundit: 2020-07-13 10:59:29

FIER- Pushuesit në plazhin e Darzezës janë përballur me një situatë të pazakontë ditën e sotme.

Në ujërat e Darzezës është kapur një peshkaqen pëllumb sipas peshkatarëve. Peshkaqeni peshonte 5 kg dhe sipas tyre nuk ishte i rrezikshëm për pushuesit.Ai është kapur rreth 2 milje larg bregut, teksa Report Tv sjell foto dhe video. 

Kategori të tjera