Pika e titullit për Tiranën, Sormani 'vetëfirmos' largimin

11 Korrik, 11:11

Pika e marrë në derbi e afron Tiranën me titullin dhe trajneri Egbo i gëzohet këtij fakti.Pas barazimit 1-1 ndaj bardhebluve tek Partizani janë të zhgënjyer. Trajneri Sormani nuk u ul në pankinë prej frikës së koronavirusit dhe drejtori Olsi Rama lë të hapur mundësinë e largimit të italianit.

Kategori të tjera