Pishtari i demokracisë zbulon dallaverët në PD-në e Durrësit: Është rob zoti, të kandidojë Igli Cara

28 Tetor, 09:58

Një qytetar nga Shkozeti i Durrësit telefonoi mëngjesin e sotëm në emisionin “ Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Zotëria tha se është pishtar i demokracisë dhe themelues i PD-së në atë zonë por ai denoncoi duke thënë: “ Në PD-në e Durrësit bëhen dallavere, duhet të kandidojë Igli Cara se është rob zoti dhe deputet për popullin” . Ndiqeni denoncimin e zotërisë.

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha