Plagoset prokurori Arjan Ndoja, pamjet nga spitali i Durrësit

1 Nëntor 2019, 16:56 | Përditesimi i fundit: 2019-11-01 19:18:10

DURRES-Atentat prokurorit Arjan Ndoja. Report Tv mëson se prokurori ka qenë në makinën e tij kur është qëlluar me armë, ndërsa mes dy mjeteve ka pasur shkëmbim zjarri.

Nga ngjarja përveç prokurorit kanë mbetur edhe dy persona të tjerë të plagosur te mbikalimi i Shkozetit. Njëra prej mjeteve që është përfshirë në shkëmbim zjarri është tip “Benz” me targa AA 333 ZD dhe ndodhet në vend.

Report Tv ka siguruar pamjet nga spitali rajonal i Durrësit ku sapo ka mbërritur i plagosur prokurori Arjan Ndoja së bashku me dy persona të tjerë.

Pranë spitali shihen forca të shumta policie dhe ambulanca.

Kategori të tjera