Po planifikonte te kryente sulm terrorist në Itali, dalin pamjet e operacionit të arrestimit të shqiptarit

24 Qershor, 12:33

Janë publikuar pamjet e operacionit të policisë italiane, teksa kanë vënë në pranga një çift shqiptarësh nga Kosova, të cilët dyshohet se do të kryenin një sulm terrorist në Itali. Burri dhe gruaja, dyshohet se ishin  trajnuar nga xhihadistët për të kryer sulmin përmes shpërthimit në emër të organizatës terroriste “Shteti Islamik” (ISIS).

 •  

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha