'Po s'të pëlqeva unë, gjej dikë më të lirë dhe të mirë', gazetari Rusta në Repolitix: Mesazhet e Tire Alldervishit tregojnë se fenomeni është i përhapur

14 Janar, 23:14

Sanitarja e 'Shefqet Ndroqi' Tire Alldervishi, e cila u hoq si infermiere duke i marrë familjarëve të një paciente me COVID të shtuar 800 mijë lekë, dyshohet se fenomeni është i përhapur. Dyshimet se ky fenomen është vetëm rasti i Tires, lindin pas zbardhjes së disa komunikimeve në WhatsApp mes Tires dhe vajzës së pacientes, e cila ndërroi jetë nga COVID, ku thotë se 70 mijë letë nata janë pak dhe nëse dëshironte mund të gjendje dikë më të lirë dhe më të mirë që të kujdesej për nënë e saj të shtruar dhe se saj nuk i ngelej hatri.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha