'Po të jemi bashkë ne të dy', baritoni : Duke qëndruar në shtëpi, mbrojmë jetët tona

29 Mars, 11:11 | Përditesimi i fundit: 2020-03-29 17:16:46

Baritoni Besmir Sulaj përmes këngës “Po të jemi bashkë ne të dy” u bën thirrje të gjithë shqiptarëve që të qëndrojnë në shtëpi, për të mbrojtur prindërit dhe gjyshit e tyre

Kategori të tjera