'Po u djegin mushkëritë me serumë me sheqer shumë', telefonuesja 'trondit' në emision

18 Tetor, 09:32 | Përditesimi i fundit: 2020-10-18 09:37:56

Në emsionin “Shtypi i ditës dhe ju” në Report TV drejtuar nga gazetari Besard Jacaj, sot u fol për mbajtjen e maskave me detyrim. Një qytetare që nuk beson tek virusi Covid-19 dha këtë mendim…

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha