Pogradec/ 23 vjeçarja në makinë me 14 kg drogë! Arrestohet bashkë me 2 shokët, njëri tenton të hidhet në liqen

4 Korrik, 20:25

POGRADEC- Tre persona janë arrestuar, mes tyre dhe një vajzë pasi po transportonin 14 kg e 300 gr kanabis.

Burime zyrtare i thanë se në pranga kanë rënë E. Ç., 22 vjeç, E. H., 23 vjeçe dhe A. P., 42 vjeç.

Kategori të tjera