“Populli ka vdekur” qytetari i ashpër: Të zhduken politikanët e vjetër, na hëngrën shpirtin

30 Tetor, 10:01

Shumë i irrituar ishte një telefonues në emisionin “ Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Duke biseduar në studio me gazetarin Andi Kapxhiu zotëria tha se populli ka vdekur , ka falimentuar dhe më pas nënvizoi: “Të zhduken politikanët e vjetër se na hëngrën shpirtin”.

r.k./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha