‘Populli ka votuar për ….dhe jo ajkat’,ish-polici u nxjerr sekretet në emision politikanëve

3 Qershor, 10:33

Një ish-polic që ka punuar dhe u ka shërbyer politikanëve telefonoi në emisionin e mëngjesit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv dhe u nxorri sekretet. Duke folur në studio me gazetarin Andi Kapxhiu zotëria tha se politikanët hanë e pinë bashkë dhe më pas bëjnë sikur zihen.

Programe të tjera

Shiko të gjitha