Presidenti i Brazilit, Jair Bolsonaro është testuar pozitiv për testin Covid-19

7 Korrik, 19:48

Më herët, Presidenti Bolsonaro kishte pranuar publikisht se ishte me simptomat e koronavirusit, i është nënshtruar kryerjes së testit të tamponit  dhe se po merrte hidroksilklorinë

r.k./Shqiptarja.com

Kategori të tjera