Propozimi i telefonuesit: Vaksina të testohet tek politikanët, populli do shpëtonte

27 Nëntor 2020, 10:21

Një qytetar që u bë pjesë e emisionit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv kishte një propozim të veçantë për testimin e vaksinës anti-Covid. Zotëria foli për disa skenarë por sipas tij vaksina fillimisht duhet të testohet tek klasa politike në Shqipëri dhe më pas tek populli. Për këtë të fundit thotë se nëse ndodh kjo atëherë i gjithë populli shqiptar do të shpëtonte. Ndiqeni propozimin e tij.

Programe të tjera

Shiko të gjitha