Pse po bën Basha VLERËSIMIN e kandidatëve? Zotëria ZBULON: T’i lërë dopio gjashtën komisionit

6 Gusht, 10:24

Një zotëri që u bë pjesë e emisionit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv foli për Komisionin e vlerësimit të kandidatëve në PD. Duke folur në studio me gazetarin Andi Kapxhiu telefonuesi tha se Basha e bën këtë gjë që të mos mbajë përgjegjësi për humbjen në zgjedhje por t’i lërë dopio gjashtën Komisionit. Ndiqeni mendimin e tij.

Programe të tjera

Shiko të gjitha