“Pse të mos jem edhe unë analist në studio televizive? Zotëria:Do them vetëm të vërtetën

7 Prill, 09:55

Telefonata e parë e mëngjesit të sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv ishte nga një zotëri që kishte një dëshirë. Ai tha se dëshiron të jetë analist në studio televizive pasi premton se do thotë të vërtetën. Politikanët në fushatë hapin thesin e gënjeshtrave e mbylli ai bisedën.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha