“Qendro në shtëpi”, video sensibilizuese e Bashës: Është kohë sakrificash

28 Mars, 10:40

Kreu i opizitës Lulzim Basha nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare ka shpërndarë një videosensibilizuese në lidhje me emergjencën e koronavirusit ku i bën thirrje qytetarëve të ndjekin me përpikmëri këshillat e mjekëve si dhe udhëzimet për distancimin social.

Kategori të tjera