'Qeshni ju qeshni, u shkritë ju'! Rama tallet sërish me Bashën

23 Maj, 14:41

Kryeministri Edi Rama vijon ironi dhe talljen me kundërshtarin e tij politik, Lulzim Bashën. Sot ai postoi një video në Instagram, ku shfaqet një vajzë e re me zërin e Lulzim Bashës, që bën llogaritë gabim.

r.k./Shqiptarja.com

Kategori të tjera