Qetësi dhe më pas furtunë, paralajmërimi i frikshëm i qytetarit: Pas 25 prillit probleme e trazira

3 Mars, 10:40

Në programin “ Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv u fol për zgjedhjet e 25 prillit a do të jenë ato të lira e të ndershme. Një zotëri tha se çdo gjë deri më 25 prill do jetë e qetë dhe më pas ai bën një paralajmërim të frikshëm kur thotë: Opozita do humbasë zgjedhjet dhe do ketë trazira.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha