Qytetari batuta me drejtuesin e emisionit: Ma sill Ramën në Shkodër të pi një kafe se e kam mik

21 Nëntor, 09:37

Në emisionin “ Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një qytetar pati një kërkesë të drejtëpërdrejtë për drejtuesin e emisionit Andi Kapxhiu kur tha: “Të kam thënë gjithmonë ,ma sill Ramën në Shkodër të pi një kafe se e kam edhe mik” kjo ishte batuta që bëri zotëria dhe më pas deklaroi se nuk i beson akuzat e Lulzim Bashës se po fshihen viktimat e COVID.

r.k./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha