Qytetari e pyet pse vajte në Thumanë pa maskë, ja si përgjigjet Rama

8 Prill, 21:35

Një qytetar i kërkoi llogari se përse sot në Thumanë ishte pa maskë, ndërsa kryeministri iu përgjigj "Unë nuk dola në pazar, vajta në një vend pune me distanca, as iu afrova dhe as m'u afrua njeri. Nuk bëj gjëra të jap shembullin e gabuar. Kur dhe nëse do të bëhet e detyrueshme për të gjithë do ta bëj edhe unë".

  •  

Kategori të tjera