Qytetari i ashpër për “21 janarin”: Të ishin vrarë familjarët e mi unë do hakmerresha vet

21 Janar, 09:58

Nuk është bërë drejtësi për 21 janarin e vitit 2011-të tha një telefonues në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv mëngjesin e sotëm. Ai ishte shumë i ashpër në mendimin e tij duke thënë se po të ishin vrarë familjarët e tij më 21 janar ai do të hakmerrej vet.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha