Qytetari ‘ia plas’ në fytyrë Bashës ‘live': Je me shumë vonesë, të jesh më ... ti e ato që ke afër

10 Gusht, 12:46 | Përditesimi i fundit: 2020-08-10 12:56:54

Kryetari i PD, Lulzim Basha, gjatë një takimi në Manëz, me familje të prekura nga tërmeti i nëntorit, ka marrë një kritikë “live” nga një qytetar.

Ai i kërkoi Bashës që t’i bëjë në kritikë dhe hapur i thotë se ka dalë me shumë vonesë në popull dhe se qëndon larg me ta.

Qytetari: Je me shumë vonesë. Duhet të kishe dalë më parë në popull...

Basha: Kam qenë...

Qytetari: Duhet të jesh më afër me popullin dhe ato që të rrethojnë ty....

Kategori të tjera