Qytetari kërkesë LIVE Bashës:’Largo aleatët e merr Jozefinën dhe…’

30 Maj, 10:02 | Përditesimi i fundit: 2020-06-02 10:38:15

Shumë i qartë ishte në kërkesën e tij një qytetar që u bë pjesë e programit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Zotëria iu drejtua Kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha duke i thënë që të largojë aleatët aktual dhe të rikthejë në parti Jozefina Topallin e Astrit Patozin pasi ata sigurojnë vota.

Programe të tjera

Shiko të gjitha