Qytetari ndërhyn në përplasjen Rama-Meta: Ja kush janë luani, lepuri e gaforrja e politikës

3 Mars, 16:04

Në programin “ Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një telefonues ndërhyri në përplasjet e vazhdueshme Rama-Meta. Duke marrë në konsideratë atë që vetë personazhet kanë dekalruar ai tregoi se kush janë luani, lepuri , gaforrja apo edhe shqiponja e politikës shqiptare. Ndiqeni të plotë mendimin e tij.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha