Qytetari nuk përmbahet dhe lëshon gojën ndaj kryeministrit: Të dorëhiqet, të shkojë në të s…

23 Maj 2020, 09:30 | Përditesimi i fundit: 2020-05-23 10:04:02

Në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report TV me moderator Besard Jacaj, sot u diskutua për ndërkombëtarët dhe ndërhyrjet e tyre në poltikën shqiptare. Një telefonues nuk u përmbajt në fjalorin ndaj kryeministrit, por drejtuesi i emisionit i tërhoqi vëmendjen për mënyrën e komunikimit.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha