Qytetari paralajmëron Ramën për afrimet nga LSI: Kujdes, është lojë e Monikës dhe Ilirit

20 Janar, 09:56

Një telefonues në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv kishte një paralajmërim për kryeministrin Rama. Ai i kërkoi atij që të bëjë kujdes me afrimet nga LSI në PS pasi sipas tij kjo është një lojë e Monika Kryemadhit dhe Ilir Metës. Ndiqeni të plotë mendimin e tij.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha