Qytetari “shpërthen” ndaj Berishës: Basha ngeli në pasqyrë,nuk bëhet kryeministër

25 Maj, 10:10

Një telefonues iu përvesh mëngjesin e sotëm në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv ish-kryeministrit Sali Berisha të cilin e quajti si fatkeqësia e këtij vendi. Më pas zotëria duke folur në studio me moderatorin Andi Kapxhiu kishte edhe dy fjalë për Lulzim Bashën kur tha:’E ka mendjen vetëm tek pasqyra nuk bëhet kryeministër”.

Kategori të tjera