Qytetari vlerëson Ramën: Opozita të pëlcasi e nuk vjen dot në pushtet

8 Prill, 10:28

E pamë edhe nga sondazhi që u publikua në Report Tv se mjekësia shqiptare ka fituar pikë thotë një qytetar në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” të gazetarit Andi Kapxhiu .Ai vlerëson shumë kryeministrin Rama dhe ka dy fjalë për ata që e kritikojnë :” Ata që shajnë Edi Ramën ai u ka ngecur një kockë në grykë atyre.Ai është Kryeministri më i mirë i 30 viteve dhe nuk e marrin dot pushtetin Alibeaj me shokë”

 

Kategori të tjera