Qytetari zbardh mbledhjen para Gërdecit: Kur kemi parë 26 viktima ishte hataja më e madhe

22 Janar, 10:29 | Përditesimi i fundit: 2021-01-22 10:54:26

Në programin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv telefonoi një zotëri nga Vora i cili foli për një mbledhje disa ditë para se të ndodhte shpërthimi në Gërdec ndërsa më pas tregon tmerrin e përjetuar duke thënë: Kur kemi parë 26 viktima në Vorë dhe një fëmijë të vogël ishte hataja më e madhe.

Programe të tjera