Qytetari-Kryemadhit: Ik para se të nisë “breshëri i madh”?

26 Janar, 11:42 | Përditesimi i fundit: 2021-01-26 12:10:09

Në emisionin e mëngjesit “Shtypi i ditës dhe ju” një prej qytetarëve foli për politikanët që sipas tij po i sjellin fatkeqësi popullit dhe po i marrin shpirtin sipas tij. Duke u ndalur tek LSI dhe tek drejtuesja e partisë Monika Kryemadhi ai i bëri apel që të largohet nga politika para se të nisë një “breshër i madh” sic tha ai duke nënkuptuar veprimet e organeve të drejtësisë.

Programe të tjera