Qytetarja e irrituar zbulon telefonatën me 127...Disa fjalë për Ramën!

4 Prill, 10:05

Telefonata me qytetarët në emisionin "Shtypi i Ditës dhe Ju" në Report Tv me moderator Andi Kapxhiun. Zonja e irrituar: Kam marrë 127 se isha me kollë dhe më thoshte jo bëj avull me dafinë jo shurup. Këta nuk bëjnë asgjë, vetëm tallen me popullin. Turp të ketë kryeministri.

Kategori të tjera