Qytetarja flet më zë të dridhur: Militantët e PD desh më vranë dhëndrrin dhe më dogjën shtëpinë

25 Tetor, 10:29

Në emisionin “Shtypi i ditës dhe ju” moderuar nga Besard Jacaj në Report TV u fol për pavarësisnë e Komisionit të Vlerësimit të Kandidatëve në Partinë Demokratike. Një qytetare nga Durrësi denoncoi me emra personat militantë të PD-së, që sipas saj, i kanë marrë pronën dhe i kanë djegur shtëpinë.

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha