Rama e mbyll fjalën e tij po me patronazhistët: Kanë tre ditë kohë për të provuar se nuk ka gjumë!

22 Prill, 21:07 | Përditesimi i fundit: 2021-04-22 21:09:35

Me patronazhistët e ka mbyllur kreu i PS-së, Edi Rama, fjalën e tij në përmbyllje të fushatës në Tiranë, me të cilët edhe e nisi këtë aktivitet të madh.

Rama tha se ata kanë 3 ditë e 3 netë kohë për të provuar se nuk ka gjumë, ndërsa shtoi se nuk do të ndalojnë trokitjet derë më derë për të kërkuar vota për PS-në.

"Patronazhistë kanë këto tre ditë e tre netë ditët dhe netët e tyre, kohën kur karakteri i tyre duhet të provojë se nuk ka gjumë, nuk ka gjumë dhe nuk do të reshtim trokitjet derë më derë, në telefonat e të gjithë miqve, trokitjet kudo ku njihni njerëz jashtë Shqipërisë, kërkojini të telefonojnë ata që janë këtu. Padiskutim mos e harroni për asnjë moment, ka vetëm një numër që jeni ju, është numri 12 ", tha Rama.

  •  

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha