Rama i dhuron një suvenir dhe një karikaturë, gjenerali amerikan i jep një medalje! Kryeministri: Do ia jap Zahos

4 Maj, 13:03

Kryeministri Edi Rama së bashku me gjeneralin amerikan T.D.Wolters kanë bërë një udhëtim me anijen ushtarake të Rojes Bregdetare shqiptare. Rama i dhuroi një suvenir dhe një karikaturë, teksa gjenerali amerikan i dha një medalje, për të cilin kryeministri tha se do ia jepte djalit të tij, Zahos. 

" Nisja e stërvitjes “Defender Europe 21”. Në anijen ushtarake të Rojes Bregdetare shqiptare me gjeneralin amerikan T.D.Ëolters, Komandanti Suprem i Aleancës së Atlantikut të Veriut, e me miq të tjerë", shkruan Rama.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha