Rama i kthehet qytetarit në Shkodër: Se ça ka ai me nënën time që është në botën tjetër! Ajo është PD-ja në fakt

15 Prill, 20:00

Kryeministri Edi Rama iu kthye një qytetari në Shkodër, i cili e shau nga nëna e tij. Rama tha se ai është fytyra e Partisë Demokratike në Shkodër, pasi i ka thënë partia që të bëjë atë veprim.

‘Se çka ai me nënë time, ai andej!? Ajo është demokracia? Ajo është Partisë Demokratike në fakt. Një njeri atje që më dërgon dëshirën e tij lidhur me nënën time që është në botën tjetër. Ajo është Partia Demokratike e Shkodrës, ai është një që i kanë thënë shko e thuaj atë të nënës, atij që po flet. Ajo është demokracia në Shkodër? Shkodra ka mbetur e fundit dhe thonë në vazhdojmë që të rrimë të fundit por komunizmit si dorëzohemi, siç thoshte Enver Hoxha që do të rrimë të fundit e kapitalizmit nuk i dorëzohemi.’- tha Rama.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha
Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha