Rama: Në 25 prill çoni në shtëpi Ilir Metën, turpi i të gjithëve! Turp kush e voton, ka lëshuar pëllumba e sorra bashkë

22 Prill, 21:15 | Përditesimi i fundit: 2021-04-22 21:22:05

Kryeministri Edi Rama tha se në 25 prill duhet çuar në shtëpi Ilir Metës.

"Siç thotë Meta, vajza i lutet të shkojë në shtëpi dhe të mos pijë. E pra në 25 prill çoni në shtëpi Metën, boll mjaft, Meta është turpi ynë i gjithë popullit shqiptar, turpi më i madh që Shqipëria ka mundur të ketë në krye, ai turp duhet zhbërë në 25 prill dhe turp kush voton Metën, turpron veten, familjen e tij. Boll se nuk është Shqipëria pengu i një njeriu që ka lëshuar pëllumbat dhe sorrat bashkë", tha Rama.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha