Rama në Berat:Metës i ka ngelur fjala burg në gojë, SPAK mund të lëndojë politikanë si majtas dhe djathtas! Basha është i 4-i në bronz, para vjen Saliu, Iliri e Monika

2 Prill, 19:23 | Përditesimi i fundit: 2021-04-02 20:19:57

Kryeministri Edi Rama nga Berati ka deklaruar se presidentit Ilir Meta i vjen fjala burg si shenjat e pikësimit gjatë fjalisë. Rama tha se SPAK tashmë po kryen goditje, dhe mund të veprojë si majtas si djathtas, por në këtë proces si përfundim do të fitojnë qytetarët shqiptarë.

 

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha