Rama në zonën e 'nxehtë' të konfliktit Ukrainë-Rusi, Endri Fuga vishet me jelek anti-plumb

21 Janar, 20:27

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në zonën e nxehtë e konfliktit mes Ukrahinës dhe Rusisë, ku po zhvillon një vizitë në cilësinë e kreut të OSBE-së. “Kharkivit, Ukrainë - Mbërritja në bazën “Shiroky”, shkruan Rama krah videos ku duken edhe përfaqësues të tjerë të misionit ë OSBE dhe shoqëruesit e tij të pajisur me jelek antiplumb, mes tyre edhe këshilltari i tij për mediat Endri Fuga.

Kategori të tjera