Rama nxjerr pamje nga takimi në Abu Dhabi: Firmosëm dy marrëveshje

26 Nëntor 2020, 15:48

Pas lajmit që dha mëngjesin e sotëm për marrëveshjet për rindërtimin e 2000 apartamenteve në Durrës dhe Spitallë, kryeministri Rama ka nxjerrë pamje nga takimi me ministrin e jashtëm të Emirateve të Bashkuara Arabe, Sheik Abdullah Bin Zayed Al Nahyan.

Foto Kryesore

Ngarkoni foto nga desktop

Zgjidh një foto nga serveri

 Foto te perpunuar  Foto bruto

Përmasat e sugjeruara për imazhin janë 780x440


terrorizemkosovatiranagrabitjeBalla

  •  

Plotëso taget e fotos


Kategoria

Video ZoneNë LibrariMirëdita mësueseReceta GatimiAktualitetSportBota

Programi

Shtypi i ditës dhe ju112ShtegtimPa Protokoll45 MinutaVeri-jugPa gjurmëDosja KGatuajme me zonjën VjollcaRreze DiellRepolitix5 Pyetje nga Babaramo

Shfaq në rezultatet e kërkimit

 

 Publiko  Ruaj si draft  Anulo

 

Kategori të tjera