Rama: Rindërtimi dhe pandemia s'mund të lihen në duart e të paaftëve! Basha la në mes të ftohtit njerëzit që ftoi vetë dhe pretendon të bëhet kryeministër

26 Mars, 19:46

Nga takimi me qytetarët në Durrës kryesocialisti Edi Rama tha se rindërtimi dhe rruga për të dalë nga tuneli i pandemisë nuk mund të mbeten në duart e të paaftëve, duke iu referuar këtu opozitës. Nuk la pa përmendur edhe kreun e PD-së, Lulzim Basha në lidhje ku komentoai hapjen e fushatës ditën e djeshme, një orë me vonesë dhe grumbullimin e simpatizantëve në shesh.

 

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha