“Ramën e munda në 2011-tën për Bashkinë” telefonuesi-Bashës:Turp që e përmend, mbushe kutinë

23 Tetor 2020, 10:12

Nga çështja e detit,protesta e PDIU por kryesorja gara elektorale dhe deklaratat e politikanëve. Një telefonues në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv me drejtues Andi Kapxhiun i përmendi pak nga të gjitha. Meraku që zotëria kishte ishte deklarata e Bashës që Ramën e ka mundur në 2011-tën në garën për kryetar Bashkie dhe ai i është drejtuar kreut të PD-së duke i thënë: Turp që e përmend, mbushe kutinë me vota”.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha