Rasti i kryebashkiakut të Bulqizës, Felaj: E papranueshme!

24 Janar, 12:13 | Përditesimi i fundit: 2020-01-24 14:21:51

TIRANE-Prej tre ditësh seancat e vettingut për punonjësit e policisë së shtetit janë pezulluar për shkak të problemeve në godinën e Pallatit të Kongreseve. Ermonela Felaj garantoi efektivët e policisë se procesi do të jetë i drejtë dhe i paanshëm prandaj u kërkoi që të rrinë të qetë dhe të luftojnë krimin. Në komunikimin me gazetarët, kryetarja e Komisionit të Sigurisë komentoi edhe cështjen e kryebashkiakut të Bulqizës, Lefter Alla, por edhe ekstradimin e mësuesit gylenist turk, Harun Çelik.

Kategori të tjera