Repolitix/ "Kriza, presidenti dhe ndërkombëtarët"

19 Nëntor 2019, 21:40

"Kriza, presidenti dhe ndërkombëtarët", të ftuar në studion e  Repolitix, ish-presidenti Bamir Topi, kreu i Bindjes Demokratike Astrit Patozi, kreu i PDS Paskla Milo dhe ish-deputeti i LSI Përparim Spahiu.

Kategori të tjera