Report Tv sjell pamje të tjera me dron nga tragjedia që shkaktoi tërmeti në Thumanë

26 Nëntor 2019, 13:09

Report Tv sjell pamje nga lart me dron të tragjedisë së shkaktuar nga tërmeti i fuqishëm në orët e para të ditës së sotme në Thumanë. Banesa të shkatërruara, gërmadha, kaos, panik nga ajo që ndodhi dhe frikë për atë që mund të ndodhë. Në Thumanë janë shembur tre pallate.

Kategori të tjera